Geodezja Dakowicz

Geodezja to nie tylko praca - to Nasza pasja!

Odtwórz wideo

Usługi Geodezyjne Anna Dakowicz

Anna Dakowicz

Jesteśmy dynamicznym zespołem specjalistów, dla których geodezja to nie tylko praca, ale również pasja. Nasza firma skupia doświadczonych profesjonalistów, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu z dziedziny geodezji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy, zapewniamy naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Zrealizowanych Projektów
Zadowolonych Klientów
Wykonanych Usług

Kompleksowo i Profesjonalnie

Działamy z myślą o satysfakcji klienta, dostarczając precyzyjne dane geodezyjne, które stanowią solidną podstawę dla różnorodnych projektów inwestycyjnych i budowlanych.

Messenger_creation_f26be490-36aa-48a3-bd2f-6422e8b9741d.jpeg

Wyznaczanie granic nieruchomości

Określanie i oznaczanie dokładnych granic działki, posesji czy innej nieruchomości.

20240126_103114

Mapy zasadnicze

Tworzenie map, które przedstawiają ogólny układ geodezyjny obszaru, w tym istniejące budynki, drogi, rzeki i inne obiekty.

Polish_20230206_181706543

Mapy do celów projektowych

Opracowywanie map wymaganych do planowania przestrzennego, projektowania inżynieryjnego czy innych celów budowlanych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możesz na Nas liczyć!

Planujesz inwestycję? Oferujemy usługi geodezyjne m.in. wznowienie znaków granicznych, mapy do celów projektowych, tyczenia i inwentaryzacje budynków, klasyfikację gruntów oraz kompleksową geodezyjną obsługę inwestycji. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy, doradzimy, pomożemy.

Zdecydowanie polecam ! 💪
Gdy inni geodeci mieli problem z inwentaryzacją naszego budynku, ze względu na brak skrzynki elektroenergetycznej Pani Ania stanęła na wysokości zadania i pomogła załatwić sprawę z PGE. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do klienta.
Szybko sprawnie i pełen profesjonalizm !!! 💪

Geodezja Dakowicz

Agnieszka Aga

Opinia z Google

Szczerze polecam usługi geodezyjne i współpracę z Panią Anią Dakowicz, rewelacyjny kontakt, wszystko załatwione w dużo krótszym terminie niż był zakładany na początku, każda kwestia konsultowana i omawiana na bieżąco, brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Geodezja Dakowicz

Katarzyna Dołkin

Opinia z Google

Pani Anna wykonała podział działek bardzo dobrze. Nie było problemu z dalszym przepisem na pozostałych członków rodziny. Gorąco polecam

Geodezja Dakowicz

Tomasz Sieciechowicz

Opinia z Google

Uslugi Geodezyjne

Anna Dakowicz

Anna Dakowicz to doświadczony specjalista w dziedzinie geodezji, oferujący klientom kompleksowe usługi z zakresu pomiarów, sporządzania map do celów projektowych oraz obsługi geodezyjnej inwestycji. Z szerokim zakresem doświadczenia i profesjonalizmem, Anna Dakowicz stanowi pewne wsparcie dla klientów, którzy wymagają precyzyjnych i kompleksowych rozwiązań geodezyjnych.

Nasze Social Media