Geodezja Dakowicz

Kontakt z Nami

Skontaktuj się z Nami już dziś. Nie zwlekaj – czas działa na Twoją niekorzyść. Obsługuję tereny województwa Podlaskiego – a jeżeli zajdzie potrzeba wyjdziemy po za schemat! 

Polish_20230206_181706543

GODZINY PRACY

Jesteśmy czynnie do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku. Zawsze w jednakowych godzinach!

Godziny pracy:

08:00 – 16:00

Messenger_creation_3d6c5fd9-65ed-4c7a-bba3-faf8464fe383.jpeg

ADRES

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod stałym adresem.

Adres:

ul. Gajowa 19

15-588 Kuriany

Pomiary Graniczne

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu:

Mail: 

dakowiczanna@interia.pl

(+48) 515 868 159

lokalizacja

Często zadawane Pytania

Odp. Projektowanie na aktualnej mapie zasadniczej gwarantuje, iż realizowana inwestycja nie będzie kolidowało z istniejącą sytuacją terenową. Poniesione koszty związane z wykonaniem mapy do celów projektowych, czyli zaktualizowanej mapy zasadniczej, pozwolą zaoszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy w sytuacji pojawienia się potencjalnych kolizji.

Odp. Geodeta po zgłoszeniu w Ośrodku Geodezyjnym pracy geodezyjnej otrzymuje w ramach zlecenia niezaktualizowaną mapę zasadniczą. W ramach sporządzenia mapy do celów projektowych geodeta uprawniony przeprowadza w terenie, w zakresie opracowania mapy do celów projektowych, wywiad terenowy a następnie dokonuje pomiarów szczegółów terenowych brakujących na mapie zasadniczej.

Odp. Mapa do celów projektowych to inaczej zaktualizowana mapa zasadnicza opatrzona pieczęciami oraz podpisem geodety uprawnionego a także pieczęciami oraz adnotacjami urzędowymi. Mapa do celów projektowych jest szczególnym rodzajem mapy, który rozpoczyna proces inwestycyjny. Jej aktualność jest rzeczą fundamentalną i gwarantuje, iż przyszła inwestycja nie będzie kolidowała z istniejącą sytuacją terenową.

Odp. Ilość sporządzonych egzemplarzy mapy do celów projektowych jest ustalana na etapie przyjęcia zlecenia na sporządzenie mapy do celów projektowych i zależy od preferencji Zleceniodawcy.

Odp. W przypadku pojedynczego zlecenia dniem płatności jest dzień odbioru mapy. W przypadku stałego zleceniodawcy (np. projektant) wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności po uprzednich indywidualnych ustaleniach.

Uslugi Geodezyjne

Anna Dakowicz

Anna Dakowicz to doświadczony specjalista w dziedzinie geodezji, oferujący klientom kompleksowe usługi z zakresu pomiarów, sporządzania map do celów projektowych oraz obsługi geodezyjnej inwestycji. Z szerokim zakresem doświadczenia i profesjonalizmem, Anna Dakowicz stanowi pewne wsparcie dla klientów, którzy wymagają precyzyjnych i kompleksowych rozwiązań geodezyjnych.

Nasze Social Media